Nebilux Hotel
Çağlayan Mah,2048 Sok.No:2/1 Muratpaşa/Antalya
(242) 323 11 85

Hakkımızda


Otelimiz, Akdeniz ve Toros Dağlarının eşsiz manzarasıyla dünyaca ünlü Lara Sahilinde, falezlerin üzerinde bulunmaktadır.

Hem şehir merkezinde, hem de şehrin gürültüsünden uzak, konforunuz için her detayı düşünülmüş Nebilux Hotel, ailenizle birlikte dinlenebileceğiniz tatil ve iş seyahatleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Tesis içerisinde bulunan açık ve kapalı restoranımızda; yenilenen menümüzle hem yerel, hem de dünya lezzetlerine, ayrıca The Piano Bistro konseptimizde her gece canlı müzik eşliğinde, Dünya kokteylleri ve Türk şaraplarının lezzetine varabilirsiniz.

Deniz ve kara manzaralı oda seçeneklerimizle unutamayacağınız yeni tatil anılarınız için Nebilux Hotel'i tercih edebilirsiniz.

Nebilux Hotel, 2000 yılından bu yana hizmet anlayışı ve kalitesi ile misafirlerinin haklı güvenini kazanarak, bilinen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Her geçen yıl sektörde ki tüm değişim ve gelişmeleri takip ederek siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için gerek personel eğitimleri gerek ise dijitalleşme anlamında kendini yenilemekte ve vizyonunu geliştirmektedir. 

Galeri

Nebilux Hotel

Yeniliklerden Haberdar Olmak

ve Özel Fiyatlarımızdan Faydalanmak için:

Başarılı! E-Mail Listesine başarılı ile kayıt edildiniz.